Русский | УкраїнськаПогоджені процедури

Погоджені процедури виконуються аудитором відносно окремих показників фінансової інформації (наприклад, дебіторської або кредиторської заборгованості, придбання у афілійованих осіб, обсягу продажів і прибутків підрозділів особи, що уклала договір на надання супутніх аудиторських послуг), одного з елементів фінансової звітності (наприклад, балансу) або фінансової звітності в цілому.

Мета виконання погоджених процедур відносно фінансової інформації полягає у проведенні процедур аудиторського характеру, які були погоджені між аудитором, особою, що уклала договір надання супутніх аудиторських послуг, і третьою особою, а також у наданні звіту про факти, відзначені при виконанні погоджених процедур відносно фінансової інформації.

Оскільки аудитор лише надає звіт, він не виражає думку про достовірність фінансової звітності й фінансової інформації. Користувачі звіту самі дають оцінку виконаним погодженим процедурам відносно фінансової інформації й фактам, зазначеним у звіті, а також роблять власні висновки, засновані на звіті.

Звіт надається тільки тим сторонам, які дали свою згоду на проведення зазначених процедур, тому що інші сторони, що не знають причин проведення цих процедур, можуть невірно тлумачити їх результати.